MXPLAD15KP9.0AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP9.0AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD15KP9.0AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP9.0AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1077 pcs Tietolomake MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 9V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15.4V
Jännite - erittely (min) 10V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13352
1086-13352-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 975A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP90AE3
MXPLAD15KP90AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Varastossa: 1323 pcs
ladata: MXPLAD15KP90AE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP9.0A
MXPLAD15KP9.0A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD