MXPLAD15KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP90AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP90AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD15KP90AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP90AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1323 pcs Tietolomake MXPLAD15KP90AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13356
1086-13356-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD18KP100CAE3
MXPLAD18KP100CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Varastossa: 1379 pcs
ladata: MXPLAD18KP100CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP100CA
MXPLAD18KP100CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 1542 pcs
ladata: MXPLAD18KP100CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP9.0AE3
MXPLAD15KP9.0AE3
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
ladata: MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
MXPLAD15KP90CAE3
MXPLAD15KP90CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD
ladata: MXPLAD15KP90CAE3.pdf
MXPLAD18KP100A
MXPLAD18KP100A
ladata: MXPLAD18KP100A.pdf
MXPLAD15KP9.0A
MXPLAD15KP9.0A
ladata: MXPLAD15KP9.0A.pdf
ladata: MXPLAD15KP9.0CAE3.pdf