MXPLAD30KP22A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP22A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP22A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 981 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD30KP22A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP22A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 981 pcs Tietolomake MXPLAD30KP22A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.4V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13423
1086-13423-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 822A Kapasitanssi @ Taajuus -