MXPLAD30KP22AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP22AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP22AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD30KP22AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP22AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1053 pcs Tietolomake MXPLAD30KP22AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.4V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13424
1086-13424-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 822A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD30KP220AE3
MXPLAD30KP220AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 220V 356V PLAD
Varastossa: 1185 pcs
ladata: MXPLAD30KP220AE3.pdf
RFQ
MXPLAD30KP24A
MXPLAD30KP24A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Varastossa: 989 pcs
ladata: MXPLAD30KP24A.pdf
RFQ
MXPLAD30KP22A
MXPLAD30KP22A
Kuvaus: TVS DIODE 22V 36.4V PLAD