MXPLAD30KP78AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP78AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP78AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD30KP78AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP78AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1195 pcs Tietolomake MXPLAD30KP78AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13516
1086-13516-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 240A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD30KP85CAE3
MXPLAD30KP85CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Varastossa: 899 pcs
ladata: MXPLAD30KP85CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD30KP70CAE3
MXPLAD30KP70CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 70V 113V PLAD
Varastossa: 1003 pcs
ladata: MXPLAD30KP70CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD30KP78A
MXPLAD30KP78A
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V PLAD