MXPLAD30KP85AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP85AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP85AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD30KP85AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP85AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1099 pcs Tietolomake MXPLAD30KP85AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13520
1086-13520-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A Kapasitanssi @ Taajuus -