MXPLAD36KP26AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP26AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26V 43V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP26AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD36KP26AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP26AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 43V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1491 pcs Tietolomake MXPLAD36KP26AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 43V
Jännite - erittely (min) 28.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD36KP260A
MXPLAD36KP260A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 260V 419V PLAD
Varastossa: 1464 pcs
ladata: MXPLAD36KP260A.pdf
RFQ
MXPLAD36KP280CA
MXPLAD36KP280CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 280V 451V PLAD
Varastossa: 1143 pcs
ladata: MXPLAD36KP280CA.pdf
RFQ
MXPLAD36KP26A
MXPLAD36KP26A
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD