MXPLAD36KP280A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP280A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 280V 451V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP280A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD36KP280A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP280A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 280V 451V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1178 pcs Tietolomake MXPLAD36KP280A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 280V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 451V
Jännite - erittely (min) 311V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD36KP26CAE3
MXPLAD36KP26CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD
Varastossa: 1077 pcs
ladata: MXPLAD36KP26CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP26A
MXPLAD36KP26A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD
Varastossa: 1403 pcs
ladata: MXPLAD36KP26A.pdf
RFQ
MXPLAD36KP280AE3
MXPLAD36KP280AE3
Kuvaus: TVS DIODE 280V 451V PLAD