MXPLAD36KP28A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP28A.pdf
  • Viesti
MXPLAD36KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1430 pcs Tietolomake MXPLAD36KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 46.4V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 776A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD36KP28CAE3
MXPLAD36KP28CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Varastossa: 1005 pcs
ladata: MXPLAD36KP28CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP280CAE3
MXPLAD36KP280CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 280V 451V PLAD
Varastossa: 1235 pcs
ladata: MXPLAD36KP280CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP28AE3
MXPLAD36KP28AE3