MXSMBG15A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG15A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG15A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG15A.pdf
  • Viesti
MXSMBG15A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG15A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3855 pcs Tietolomake MXSMBG15A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet 1086-13839
1086-13839-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBG150CAE3
MXSMBG150CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 243V DO215AA
Varastossa: 3529 pcs
ladata: MXSMBG150CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG15AE3
MXSMBG15AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA