MXSMBG15AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG15AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG15AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG15AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBG15AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG15AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4370 pcs Tietolomake MXSMBG15AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet 1086-13840
1086-13840-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Kapasitanssi @ Taajuus -