MXSMBJ110A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ110A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ110A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ110A.pdf
  • Viesti
MXSMBJ110A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ110A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4405 pcs Tietolomake MXSMBJ110A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 122V
Jännite - erittely (min) 110V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 3.4A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14001
1086-14001-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ110A
Kuvaus TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V