MXSMBJ11AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ11AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ11AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ11AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBJ11AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ11AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4627 pcs Tietolomake MXSMBJ11AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.2V
Jännite - erittely (min) 11V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 33A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14006
1086-14006-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ11AE3
Kuvaus TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2V