MXSMBJ26A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ26A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ26A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ26A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXSMBJ26A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ26A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3973 pcs Tietolomake MXSMBJ26A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 28.9V
Jännite - erittely (min) 26V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 14.2A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14069
1086-14069-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ26A
Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V