MXSMBJ28A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ28A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ28A.pdf
  • Viesti
MXSMBJ28A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ28A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4009 pcs Tietolomake MXSMBJ28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 31.1V
Jännite - erittely (min) 28V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 13.2A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14073
1086-14073-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ28A
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45.4V