MXSMBJ2K3.3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ2K3.3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ2K3.3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ2K3.3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXSMBJ2K3.3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ2K3.3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4156 pcs Tietolomake MXSMBJ2K3.3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 5.8V
Jännite - erittely (min) 4.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 2000W (2kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14079
1086-14079-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -