MXSMBJ40AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ40AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ40AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ40AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBJ40AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ40AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4028 pcs Tietolomake MXSMBJ40AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 44.4V
Jännite - erittely (min) 40V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 9.3A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14100
1086-14100-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ40AE3
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBJ36CA
MXSMBJ36CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA