MXSMBJ43AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ43AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ43AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ43AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXSMBJ43AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ43AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3594 pcs Tietolomake MXSMBJ43AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47.8V
Jännite - erittely (min) 43V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 8.6A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14104
1086-14104-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ43AE3
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.4V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBJ40CA
MXSMBJ40CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Varastossa: 4126 pcs
ladata: MXSMBJ40CA.pdf
RFQ
MXSMBJ36CAE3
MXSMBJ36CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA