MXSMBJ45AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ45AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ45AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ45AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBJ45AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ45AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3666 pcs Tietolomake MXSMBJ45AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 50V
Jännite - erittely (min) 45V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 8.3A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14108
1086-14108-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ45AE3
Kuvaus TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72.7V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBJ43CAE3
MXSMBJ43CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Varastossa: 4248 pcs
ladata: MXSMBJ43CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ43CA
MXSMBJ43CA
valmistajat: Microsemi