MXSMBJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ90A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ90A.pdf
  • Viesti
MXSMBJ90A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ90A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4529 pcs Tietolomake MXSMBJ90A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14183
1086-14183-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBJ85CAE3
MXSMBJ85CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Varastossa: 3905 pcs
ladata: MXSMBJ85CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ9.0CA
MXSMBJ9.0CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Varastossa: 4001 pcs
ladata: MXSMBJ9.0CA.pdf
RFQ
MXSMBJ90AE3
MXSMBJ90AE3
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
ladata: MXSMBJ90AE3.pdf
ladata: MXSMBJ90CA.pdf
MXSMBJSAC12E3
MXSMBJSAC12E3
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19V DO214AA
ladata: MXSMBJSAC12E3.pdf
MXSMBJ9.0AE3
MXSMBJ9.0AE3
ladata: MXSMBJ9.0AE3.pdf
MXSMBJ9.0CAE3
MXSMBJ9.0CAE3
ladata: MXSMBJ9.0CAE3.pdf
MXSMBJSAC12
MXSMBJSAC12
ladata: MXSMBJSAC12.pdf
MXSMBJ9.0A
MXSMBJ9.0A