MXSMBJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ90AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ90AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBJ90AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ90AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3779 pcs Tietolomake MXSMBJ90AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14184
1086-14184-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Kapasitanssi @ Taajuus -