MXSMCGLCE15AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE15AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE15AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCGLCE15AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE15AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5359 pcs Tietolomake MXSMCGLCE15AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14420
1086-14420-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz