MXSMCGLCE170A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE170A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE170A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXSMCGLCE170A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE170A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5025 pcs Tietolomake MXSMCGLCE170A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14425
1086-14425-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMCGLCE16AE3
MXSMCGLCE16AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Varastossa: 6172 pcs
ladata: MXSMCGLCE16AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE18A
MXSMCGLCE18A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Varastossa: 4735 pcs
ladata: MXSMCGLCE18A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE170AE3
MXSMCGLCE170AE3
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO215AB