MXSMCGLCE28A
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE28A.pdf
  • Viesti
MXSMCGLCE28A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5548 pcs Tietolomake MXSMCGLCE28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14439
1086-14439-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz