MXSMCGLCE28AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE28AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE28AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCGLCE28AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE28AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4613 pcs Tietolomake MXSMCGLCE28AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14440
1086-14440-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMCGLCE24AE3
MXSMCGLCE24AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Varastossa: 4948 pcs
ladata: MXSMCGLCE24AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE28A
MXSMCGLCE28A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB