MXSMCGLCE51AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE51AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE51AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCGLCE51AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE51AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5703 pcs Tietolomake MXSMCGLCE51AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14456
1086-14456-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMCGLCE54A
MXSMCGLCE54A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Varastossa: 5624 pcs
ladata: MXSMCGLCE54A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE48A
MXSMCGLCE48A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Varastossa: 5628 pcs
ladata: MXSMCGLCE48A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE51A
MXSMCGLCE51A
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB