MXSMCGLCE54AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE54AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE54AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCGLCE54AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE54AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4885 pcs Tietolomake MXSMCGLCE54AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14458
1086-14458-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMCGLCE6.5A
MXSMCGLCE6.5A
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB
Varastossa: 3741 pcs
ladata: MXSMCGLCE6.5A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE58A
MXSMCGLCE58A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
Varastossa: 4751 pcs
ladata: MXSMCGLCE58A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE54A
MXSMCGLCE54A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB