MXSMLG33CA
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG33CA.pdf
  • Viesti
MXSMLG33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4852 pcs Tietolomake MXSMLG33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-14845
1086-14845-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLG36AE3
MXSMLG36AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Varastossa: 6002 pcs
ladata: MXSMLG36AE3.pdf
RFQ
MXSMLG30A
MXSMLG30A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Varastossa: 6150 pcs
ladata: MXSMLG30A.pdf
RFQ
MXSMLG33CAE3
MXSMLG33CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB