MXSMLG40A
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG40A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG40A.pdf
  • Viesti
MXSMLG40A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG40A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5401 pcs Tietolomake MXSMLG40A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14851
1086-14851-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLG43CA
MXSMLG43CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Varastossa: 5303 pcs
ladata: MXSMLG43CA.pdf
RFQ
MXSMLG36A
MXSMLG36A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Varastossa: 5555 pcs
ladata: MXSMLG36A.pdf
RFQ
MXSMLG40AE3
MXSMLG40AE3
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB