MXSMLJ110A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ110A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ110A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ110A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ110A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ110A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5350 pcs Tietolomake MXSMLJ110A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 177V
Jännite - erittely (min) 122V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14947
1086-14947-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ110CA
MXSMLJ110CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Varastossa: 4701 pcs
ladata: MXSMLJ110CA.pdf
RFQ
MXSMLJ11A
MXSMLJ11A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Varastossa: 5341 pcs
ladata: MXSMLJ11A.pdf
RFQ
MXSMLJ110AE3
MXSMLJ110AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 177V DO214AB