MXSMLJ11AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ11AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ11AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ11AE3.pdf
  • Viesti
MXSMLJ11AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ11AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4459 pcs Tietolomake MXSMLJ11AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 11V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Jännite - erittely (min) 12.2V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14952
1086-14952-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 164.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ120AE3
MXSMLJ120AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Varastossa: 4458 pcs
ladata: MXSMLJ120AE3.pdf
RFQ
MXSMLJ11CA
MXSMLJ11CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Varastossa: 5193 pcs
ladata: MXSMLJ11CA.pdf
RFQ
MXSMLJ11A
MXSMLJ11A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB