MXSMLJ14AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ14AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ14AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ14AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXSMLJ14AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ14AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4592 pcs Tietolomake MXSMLJ14AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14972
1086-14972-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ13AE3/TR
MXSMLJ13AE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: HI REL TVS
Varastossa: 5783 pcs
ladata: MXSMLJ13AE3/TR.pdf
RFQ
MXSMLJ14A
MXSMLJ14A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB