MXSMLJ150A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ150A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ150A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ150A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ150A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ150A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5241 pcs Tietolomake MXSMLJ150A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 150V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Jännite - erittely (min) 167V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14975
1086-14975-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ150CAE3
MXSMLJ150CAE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Varastossa: 4834 pcs
ladata: MXSMLJ150CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ13CAE3
MXSMLJ13CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Varastossa: 5907 pcs
ladata: MXSMLJ13CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ150AE3
MXSMLJ150AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 243V DO214AB