MXSMLJ60A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ60A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ60A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ60A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ60A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ60A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5149 pcs Tietolomake MXSMLJ60A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Jännite - erittely (min) 66.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15075
1086-15075-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ6.0CAE3
MXSMLJ6.0CAE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AB
Varastossa: 4587 pcs
ladata: MXSMLJ6.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ60AE3
MXSMLJ60AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB