MXSMLJ64A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ64A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ64A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ64A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ64A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ64A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5888 pcs Tietolomake MXSMLJ64A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Jännite - erittely (min) 71.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15079
1086-15079-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A Kapasitanssi @ Taajuus -