CSTCR4M91G53Z-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCR4M91G53Z-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSTCR4M91G53Z-R0
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CER RES 4.9100MHZ 15PF SMD
lomakkeissa: 1.CSTCR4M91G53Z-R0.pdf2.CSTCR4M91G53Z-R0.pdf3.CSTCR4M91G53Z-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
CSTCR4M91G53Z-R0: n tekniset tiedot
Osa numero CSTCR4M91G53Z-R0 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CER RES 4.9100MHZ 15PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Tyyppi Ceramic Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja CERALOCK® CSTCR Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 3-SMD, Non-Standard Muut nimet 490-4719-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.047" (1.19mm) Taajuussietoisuus ±0.5%
taajuus vakaus - Taajuus 4.91MHz
ominaisuudet Built in Capacitor Yksityiskohtainen kuvaus 4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapasitanssi 15pF