CSTCR4M91G55-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCR4M91G55-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSTCR4M91G55-R0
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CER RESONATOR
lomakkeissa: 1.CSTCR4M91G55-R0.pdf2.CSTCR4M91G55-R0.pdf3.CSTCR4M91G55-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CSTCR4M91G55-R0: n tekniset tiedot
Osa numero CSTCR4M91G55-R0 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CER RESONATOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Tyyppi Ceramic Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja CERALOCK® CSTCR Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 3-SMD, No Lead Muut nimet 490-16665-1
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 60 Ohms Korkeus 0.047" (1.20mm)
Taajuussietoisuus ±0.5% taajuus vakaus ±0.1%
Taajuus 4.91MHz ominaisuudet Built in Capacitor
Yksityiskohtainen kuvaus 4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 39pF ±0.1% 60 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount kapasitanssi 39pF