LGU2F181MELY
NichiconNichicon
LGU2F181MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGU2F181MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: 1.LGU2F181MELY.pdf2.LGU2F181MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LGU2F181MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGU2F181MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23349 pcs Tietolomake 1.LGU2F181MELY.pdf2.LGU2F181MELY.pdf
Toleranssi 180µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja LGU
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 315V Pakkaus / Case -
Muut nimet 493-8488
LGU2F181MELY-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 900mA @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LGU2F181MELY
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) Laajennettu kuvaus 180µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 105°C