LGU2F221MELY
NichiconNichicon
LGU2F221MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGU2F221MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: 1.LGU2F221MELY.pdf2.LGU2F221MELY.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
LGU2F221MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGU2F221MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21485 pcs Tietolomake 1.LGU2F221MELY.pdf2.LGU2F221MELY.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LGU Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-8491
LGU2F221MELY-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF