PCR0J181MCL1GS
NichiconNichicon
PCR0J181MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCR0J181MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.PCR0J181MCL1GS.pdf2.PCR0J181MCL1GS.pdf3.PCR0J181MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PCR0J181MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCR0J181MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja PCR
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-13712-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 55 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose