PCR0J561MCL4GS
NichiconNichicon
PCR0J561MCL4GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCR0J561MCL4GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.PCR0J561MCL4GS.pdf2.PCR0J561MCL4GS.pdf3.PCR0J561MCL4GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PCR0J561MCL4GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCR0J561MCL4GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PCR
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-13714-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.319" (8.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose