PCV1D181MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1D181MCL2GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCV1D181MCL2GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
lomakkeissa: 1.PCV1D181MCL2GS.pdf2.PCV1D181MCL2GS.pdf3.PCV1D181MCL2GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
PCV1D181MCL2GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCV1D181MCL2GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PCV
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-4533-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose