PCV1D271MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1D271MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCV1D271MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 20V SMD
lomakkeissa: 1.PCV1D271MCL1GS.pdf2.PCV1D271MCL1GS.pdf3.PCV1D271MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PCV1D271MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCV1D271MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PCV
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-4374-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose