PLF1D151MDO2TD
NichiconNichicon
PLF1D151MDO2TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1D151MDO2TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1D151MDO2TD.pdf2.PLF1D151MDO2TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PLF1D151MDO2TD: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1D151MDO2TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 142065 pcs Tietolomake 1.PLF1D151MDO2TD.pdf2.PLF1D151MDO2TD.pdf
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 4.32A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14118-2
493-14118-2-ND
PLF1D151MDO2TD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose