PLF1D470MCL2
NichiconNichicon
PLF1D470MCL2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1D470MCL2
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1D470MCL2.pdf2.PLF1D470MCL2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PLF1D470MCL2: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1D470MCL2 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78514 pcs Tietolomake 1.PLF1D470MCL2.pdf2.PLF1D470MCL2.pdf
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-16560
PLF1D470MCL2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose