PLX1C151MCL1TD
NichiconNichicon
PLX1C151MCL1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLX1C151MCL1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
lomakkeissa: 1.PLX1C151MCL1TD.pdf2.PLX1C151MCL1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PLX1C151MCL1TD: n tekniset tiedot
Osa numero PLX1C151MCL1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126786 pcs Tietolomake 1.PLX1C151MCL1TD.pdf2.PLX1C151MCL1TD.pdf
Jännite - Rated 16V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PLX
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-4679-2
493-4679-2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose