PLX1D121MCL1
NichiconNichicon
PLX1D121MCL1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLX1D121MCL1
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
lomakkeissa: 1.PLX1D121MCL1.pdf2.PLX1D121MCL1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PLX1D121MCL1: n tekniset tiedot
Osa numero PLX1D121MCL1 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41611 pcs Tietolomake 1.PLX1D121MCL1.pdf2.PLX1D121MCL1.pdf
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PLX
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14198
PLX1D121MCL1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose