UAS2D331MHD
NichiconNichicon
UAS2D331MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UAS2D331MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UAS2D331MHD.pdf2.UAS2D331MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
UAS2D331MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UAS2D331MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39857 pcs Tietolomake 1.UAS2D331MHD.pdf2.UAS2D331MHD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja UAS Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.456A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-7022
UAS2D331MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF