UAS2D470MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UAS2D470MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UAS2D470MPD.pdf2.UAS2D470MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
UAS2D470MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UAS2D470MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 152219 pcs Tietolomake 1.UAS2D470MPD.pdf2.UAS2D470MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UAS Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 312mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-7009
UAS2D470MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF