UBX2D100MPL
NichiconNichicon
UBX2D100MPL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBX2D100MPL
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBX2D100MPL.pdf2.UBX2D100MPL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UBX2D100MPL: n tekniset tiedot
Osa numero UBX2D100MPL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76160 pcs Tietolomake 1.UBX2D100MPL.pdf2.UBX2D100MPL.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBX Ripple Current @ Low Frequency 83mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 149.4mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14910
UBX2D100MPL-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 10µF